Öğretmenler Günü

Dede Korkut Eğitim Fakültesi 24 Kasım Öğretmenler Etkinliği

Fakültemiz kapsamında düzenlenen 24 Kasım Öğretmenler Etkinliği eğitim camiasından kıymetli hocalarımızın katılımıyla gerçekleşti. Kafkas üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüsnü KAPU ve Dede korkut Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Murat TAŞDAN’ın açılış konuşmalarıyla başlayan program, Üsküdar Üniversitesi İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Psikoloji Bölümü öğretim elemanlarından Prof. Dr. Sırrı AKBABA’nın moderatörlüğündeki panel ile devam etti. Panel, Hacettepe Üniversitesi Eğitim Fakültesi İlköğretim Bölümünden Prof. Dr. Veysel SÖNMEZ, Atatürk Üniversitesi Eğitim Programları ve Öğretim Ana Bilim Dalından Doç. Dr. Selami SÖNMEZ ile Millî Eğitim Bakanlığı Öğretmen yetiştirme Genel Müdürü Doç. Dr. Adnan BOYACI hocalarımızın katkılarıyla tamamlandı. Bu önemli günde bizleri yalnız bırakmayıp tecrübelerini paylaşan hocalarımıza şükranlarımızı iletiyoruz.

Programın gerçekleştirilmesinde emeği geçen, bizleri her daim destekleyen Kafkas Üniversitesi Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Prof. Dr. Erkan TOKUCU ve ekibine, Devlet Konservatuarı Müdürü Doç. Dr. Yavuz Selim KAFKASYALI’ya, teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Fakültemizin ilk dijital panelinin müzik dinletisini gerçekleştirerek bizimle olan Kafkas Üniversitesi Devlet Konservatuarı Müdür Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Yakup AÇAR’a, aynı birimde bulunan Dr. Öğr. Üyesi Kutup Ata TUNCER’e, Öğr. Gör. Erhan MERT’e ve Dede Korkut Eğitim Fakültesi Müzik Eğitimi Ana Bilim Dalı Arş. Gör. Hüseyin YILMAZ’a katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz.

Bu çalışmanın gerçekleştirilmesi için tüm teknik alt yapıyı hazırlayan ve sürecin aksamaması için yoğun bir çaba sarf eden Fakültemiz Sınıf Eğitimi Ana Bilim Dalı Arş. Gör. Mükremin DURMUŞ’a, Eğitim Bilimleri Bölümü Öğr. Gör. Ramazan OĞUL’a ve nitelikli sunumuyla programı renklendiren Kafkas Üniversitesi Devlet Konservatuarı Geleneksel Türk Müziği Bölümü Türk Sanat Müziği Ana Sanat Dalı öğrencisi Hatice Murat Doğan’a şükranlarımızı iletiyoruz. 

6285 kez görüntülendi.